Zadzwoń do Nas!

O Firmie

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami kominiarskimi, które świadczymy od wielu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania, które nam Państwo powierzą. Wszystkie prace związane z kominami i ich pochodnymi wykonywane są kompleksowo przez naszych pracowników. Możemy poszczycić się pracami wykonywanymi u wielu klientów, a ich liczba ciągle wzrasta.

Zespół tworzący naszą firmę składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy sprostają każdemu wyzwaniu. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry pozwala na sprawne i rzetelne, a przede wszystkim bezpieczne wykonywanie prac kominiarskich. Nie poprzestajemy jednak na tym i ciągle rozwijamy umiejętności naszego zespołu poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach. Oprócz doświadczonych pracowników posiadamy także niezbędny sprzęt usprawniający nasze usługi, dzięki któremu gwarantujemy fachowe podejście do każdego zlecenia.

Usługi, które Państwu oferujemy to m.in. szlamowanie kominów, frezowanie, rozwiercanie, czyszczenie, przegląd techniczny, montaż wkładów kominowych, rekuperacje, wentylacje, całkowite remonty lub modernizacje kominów oraz wiele innych. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, służymy oczywiście radami dla naszych klientów.

Zawsze dbamy o to, aby nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie. Do każdego interesanta podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu współpraca przebiega w miłej atmosferze. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o jak najlepszy efekt końcowy.

O Firmie